Your Documents Please:     Original Prospectus (Slovak)
 

Medzinárodný úrad identifikačnej dokumentácie (ibid)*
leták 08.4.4-ID:

VAŠE DOKLADY PROSÍM

Medzinárodná výstava identifikačných dokladov, otvorenie apríl 2008

 

 

V neistom svete v plnom pochybných ludí s pochybnými myšlienkami a ideológiami, ibid Vás chce vyzvať, aby ste predložili formulár na využitie nespútanej ENERGIE vášho umenia na vytvorenie (vo vhodnej forme ako bude popísané nižšie) potrebného preukazu pre zámery (známe a neznáme) registrácie, emigrácie, imigrácie a predstavivosti na výstave, ktorá sa bude konať medzinárodne v niekoľkých lokalitách.

Za účelom umožniť prenosnosť dokumentov (podstatné pri prechode cez štátne hranice), ibid požaduje, aby dokumenty neobsahovali nelegálne zložky, alebo látky, ktoré by nezodpovedali cestovaniu lietadlom. Taktiež tu platia limity vo veľkosti, veľkosť by mala zodpovedať veľkosti rozmeru bežného cestovného pasu, 5" x 7" (13cm x 18cm). Táto plocha zabezpečí, aby dokumenty mohli byť ľahko schované v cestovnej batožine. Pokiaľ nebude špecifikované inak, všetky dokumenty budú vystavované na stene na úrovni očí.

Prosím Vás poslať úplne vyplnený vstupný formulár na e-mailovú adresu našej kancelárie do 31 januára 2008 (stiahnuť si ho môžete na www.maruda.info) spolu s krátkym popisom vášho eventuálneho dokumentu, jpeg (640px x 480px) vašu fotografiu tváre, jpeg (1500px x 2100px) fotografiu jednej z vaších predošlých umeleckých diel a CV (MS dokument Word, pdf súbor, alebo html text priložiť do e-mail). Nie sú žiadne odmeny (ani žiadne poistenie) spojené s touto výstavou. Otázky ako aj dalšie informácie získate od Daniel Georges: ibid@maruda.us

Aktuálne plánované miesta pre výstavu sú:

 

April 4- 20 2008
The Museum of Arts & Crafts-ITAMI
2-5-28, Miyanomae,
Itami-shi HYOGO 6640895 JAPAN

November 2008
2B Gallery
Budapest IX. Ráday u.47 Hungary

Január 2009
GALÉRIA Z
Bratislava, Slovakia

Exhibition Entry Permit Application

* Ibid je fiktívna organizácia. Vystavované predmety budú pod záštitou jednotlivých vystavovateľov. Kurátori sú Daniel Georges a Rumiko Tsuda.

Prospectus 08.4.4-ID

ibid@maruda.us
225 South 1st Street
Brooklyn, NY 11211
USA